خانه / دسته‌بندی نشده / همه چیز درباره رزرو هتل برای سفارت

همه چیز درباره رزرو هتل برای سفارت

رزرو هتل برای سفارت یا واچر هتل چیست؟

همان طور که می دانید رزرو هتل برای سفارت از جمله مدارکی است که باید برای اخذ ویزا به سفارت ارائه دهید. اما این که چرا باید این مدرک را ارائه دهید و اصلاً واچر هتل چیست را در ادامه برای شما شرح خواهیم داد. واچر هتل در حقیقت برگه ای است که پس از تکمیل رزرو به شما ارائه می شود.

این برگه دارای اطلاعاتی می باشد که شامل مدت زمان اقامت، محل اقامت، هزینه رزرو و اطلاعات مسافر است. برای این که موفق به رزرو شوید کافی است با ما همراه شوید. در ادامه بیشتر درباره استانداردهای رزرو هتل گفته ایم که می توانید با مطالعه آن بخش از این استانداردها اطلاع یابید.

برای این که وارد کشورهای خارجی شوید، باید رزرو هتل انجام دهید. اما چرا سفارت قبل از صدور ویزا این مدرک را از ما می خواهد؟! تمام کشورهای توریست پذیر از این موضوع که خاک کشورشان توسط توریست ها اشغال شود ترس دارند، به همین جهت به دنبال این هستند که مدارک ارائه شده نشان دهد که شخص به خاک کشورش بازمی‌گردد.

واچر هتل یکی از مدارکی است که محل اقامت شخص را در خاک کشور مقصد مشخص می‌کند. بااینکه این رزرو قطعی نیست و قابلیت کنسلی دارد اما در همین اندازه هم مورد پذیرش سفارت است. البته برخی از سفارت ها مانند سفارت یونان تنها رزرو هتل قطعی را می پذیرند.

فرض کنید قصد سفر به کشور چک را دارید. چک یکی از کشورهای حوزه شینگن است و برای سفر به این کشور باید ابتدا ویزای شینگن چک را اخذ کنید. همان طور که می دانید برای اخذ این ویزا باید کلیه مدارک خود را در وقت سفارت چک به سفارت ارائه دهید. یکی از این مدارک واچر هتل است که باید با تمام این استانداردها و البته به طور غیر قطعی ارائه شود.

رزرو هتل برای سفارت

استانداردهای رزرو هتل برای سفارت چیست؟

زمانی که قصد رزرو هتل برای سفارت را دارید باید نکاتی را در نظر داشته باشید و با رعایت این نکات اقدام نمایید. برای این که موفق به رزرو هتل برای سفارت شوید باید استانداردهایی را رعایت کنید. این استانداردها را در ادامه خواهیم گفت تا بتوانید به راحتی واچر هتل را به سفارت ارائه دهید.

  1. هتلی که رزرو می کنید باید در مرکز شهر باشد. این یک نکته مهم است که سفارت بر روی آن تأکید دارد و باید آن را رعایت کنید.
  2. هتل رزرو شده باید چهار ستاره باشد. هتلی با ستاره های کمتر قابل قبول نیست.
  3. دقت داشته باشید که رزرو این هتل باید به صورت غیر قطعی باشد.
  4. رزروی که انجام می دهید باید دارای سربرگ باشد.
  5. در سربرگ باید نام هتل، اطلاعات هتل و اطلاعات مسافران درج شود.
  6. دقت داشته باشید که رزرو شما می تواند غیر قطعی باشد تا هزینه کمتری را پرداخت نمایید.
  7. در صورتی که رزرو قطعی انجام شود و نتوانید به سفر بروید، ضرر خواهید کرد.

رزرو هتل برای سفارت

رزرو رایگان هتل برای سفارت؟!

برای این که واچر هتل داشته باشید تا تحویل سفارت دهید، باید برای رزرو هتل پرداخت انجام دهید. در غیر این صورت رزرو شما انجام نخواهد شد. دقت داشته باشید که ممکن است برخی از افراد به شما وعده دهند که رزرو هتل را برای شما رایگان انجام می دهند.

رزرو هتل رایگان ممکن است بعد از چند روز باطل شود و در نتیجه توسط سفارت رد شود. اکثر هتل هایی که بدون پرداخت رزرو می شوند، بعد از چند روز باطل می شوند و یا این هتل ها واقعی نیستند. با مراجعه به سایت بوکینگ می توانید به راحتی و بدون پرداخت هیچ هزینه ای هتل رزرو کنید.

نکته ای که باید بدانید این است که این هتل ها را سفارت نمی پذیرد. زیرا پرداختی ندارد و بعد از چند روز نیز باطل می شود. البته برخی از این هتل ها نیز به صورت واقعی وجود ندارند. پس پیشنهاد ما به شما این است که به سمت رزرو هتل رایگان نروید تا به راحتی بتوانید ویزای کشور مورد نظر خود را اخذ کنید.

نمونه واچر هتل خارجی چگونه است؟

در زیر نمونه ای از واچر هتل را می بینید. این فرمت صحیحی از نمونه واچر هتل خارجی است که از سوی سفارت قابل قبول است. به این ترتیب می توانید واچر هتل خود را به سفارت ارائه دهید تا پس از بررسی ویزای شما صادر شود.

رزرو هتل برای سفارت

چرا حتما رزرو هتل با سربرگ باید باشد؟

زمانی که رزرو شما با پرداخت و صحیح باشد باید سربرگ در بالای برگه رزرو درج شود. به این ترتیب می توانید به راحتی رزرو را به سفارت ارائه دهید. وجود سربرگ برای سفارت بسیار ضرورت دارد؛ در سربرگ نام هتل، نام و اطلاعات مسافر و کلیه اطلاعات درباره مدت اقامت در هتل و … درج می شود.

اهمیت وجود سربرگ برای این است که سربرگ نشان می دهد که هتل رزرو شده واقعی است و با اطلاعات مسافر هماهنگ است. سربرگ هتل همان طور که گفته شد دارای اطلاعاتی است که از سوی سفارت قابل پذیرش است و می توانید این اطلاعات را به سفارت ارائه دهید.

درباره ی zahedi

مطلب پیشنهادی

چگونه وقت سفارت بگیریم؟

چرا باید وقت سفارت بگیریم؟ برای این که موفق به اخذ ویزای شینگن شوید باید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *